Futbal

Okrem už na inom mieste spomínaných informácií treba uviesť, že v Kamienke futbalový šport bol a dúfajme, že aj v budúcnosti bude veľmi obľúbeným druhom športu. Žiaci, dorastenci a dospelí pravidelne hrali súťaže na úrovni okresu i kraja.

Toho času mimo turnaja v malom futbale /Dubné cup/ sa odohrali len spomienkové futbalové stretnutia a to pri príležitosti 40 rokov futbalu – prvé futbalové stretnutie medzi ZDŠ Kamienka a ZDŠ Jarabina /odohrané v r. 1962/, v roku 2002 – keď sa odohral futbalový zápas žiakov, dorastnecov a mužov na futbalovom ihrisku v Kamienke. V roku 2012 sa uskutočnilo futbalové stretnutie pri príležitosti 50 rokov futbalu v Kamienke, keď sa odohral futbalový zápas seniorov a aj napriek tomu, že súťažne sa futbal v Kamienke toho času nehrá, spomienky na pekné futbalové momenty ožili.